Młoda i piękna- tak wygląda Twoja skóra z Colostrigen-em!

Dobrze zadbana skóra wygląda młodo, gładko i promiennie. Aby utrzymać ten zdrowy wygląd przez lata, warto skupić się na produktach, które pozwolą na szybką regenerację i łatwe przyswajanie się składników odżywczych. Istnieje wiele maseczek działających na skórze cuda, żadna jednak nie prześcignie maseczki na bazie mleka klaczy.

Młoda, piękna skóra w krótkim czasie

Kremy regenerujące na bazie mleka klaczy są panaceum na ziemistą, zniszczoną skórę. Zawarte w nich albuminy oraz inne składniki odżywcze poprawiają napięcie skóry, zwiększają przepuszczalność składników odżywczych do wewnątrz skóry. Skóra staje się dobrze odżywiona, napięta oraz przyjemna w dotyku. W kosmetykach znajdują się substancje pozyskane z mleka klaczy oraz silnie nawilżający kwasu hialuronowego. Dzięki połączeniu tych dwóch substancji zyskujemy specyfik, który bardzo szybko jest w stanie zwiększyć właściwości regeneracyjne skóry, odnowić ją, nawilżyć oraz odżywić.

Gdzie kupić produkty do twarzy?

Kosmetyki na bazie mleka klaczy dostępne są na stronie producenta: https://genactiv.eu/kategoria/zdrowa-skora Można dobrać kosmetyki specjalnie do swoich potrzeb Colostrigen jest dostępny dla każdego typu skóry, więc nie ma obaw, że skóra będzie obciążona, czy źle zareaguje na kosmetyk. Kupując produkt zyskujemy najbogatsze źródło skoncentrowanych, naturalnych substancji, które wywołują efekt szybkiej regeneracji, głębokiej odbudowy i odmłodzenia skóry.

Comments are closed.

 • Drewniane meble dla dziecka

  Drewniane meble dla dziecka

  Meble dla dziecka muszą odznaczać się niezwykłą trwałością. Dzieciaki potrafią wykorzystać swoją wyobraźnię i użyć wszystkiego, co mają w zasięgu rąk, co może zaskoczyć rodzica. Dlatego drewniane meble dla dzieci muszą być odpowiednio zabezpieczone, oraz nie mogą mieć wiele detali, które zmniejszają bezpieczeństwo malucha. Dlatego warto kupować meble od Pinio- ich kształt jest stylowy, a …Read More »
 • Rodzinny Ford

  Rodzinny Ford

  Ford zaprezentował nowy rodzinny model Tourneo celem produkcji tego samochodu osobowego jest zapewnić rodzinom spokojny i bezpieczny dojazd na wypoczynek. Rodzinny Ford Tourneo Connect postawił na odważny nowoczesny wygląd i będzie dostępny w dwóch wersjach 5-cio osobowej, i 7-mio osobowej. Grand Tourneo Connect, Tourneo Connect, oraz tourneo Custom sprawią, że dojazd na wakacje czy też …Read More »
 • Firmy przewozowe mają wiele propozycji

  Firmy przewozowe mają wiele propozycji

  Jeszcze całkiem niedawno, większość towarów, zwłaszcza tych ciężkich była przewożona pociągami. Obecnie firmy przewozowe oferują tak przystępne ceny, że kolej okazała się zupełnie niekonkurencyjna. Co ciekawe to taka oferta firm przewozowych może stać się jeszcze bardziej konkurencyjna i interesująca w momencie, gdy na naszych drogach zaczną pojawiać się tiry samobieżne, a więc takie, gdzie kilka …Read More »