Młoda i piękna- tak wygląda Twoja skóra z Colostrigen-em!

Dobrze zadbana skóra wygląda młodo, gładko i promiennie. Aby utrzymać ten zdrowy wygląd przez lata, warto skupić się na produktach, które pozwolą na szybką regenerację i łatwe przyswajanie się składników odżywczych. Istnieje wiele maseczek działających na skórze cuda, żadna jednak nie prześcignie maseczki na bazie mleka klaczy.

Młoda, piękna skóra w krótkim czasie

Kremy regenerujące na bazie mleka klaczy są panaceum na ziemistą, zniszczoną skórę. Zawarte w nich albuminy oraz inne składniki odżywcze poprawiają napięcie skóry, zwiększają przepuszczalność składników odżywczych do wewnątrz skóry. Skóra staje się dobrze odżywiona, napięta oraz przyjemna w dotyku. W kosmetykach znajdują się substancje pozyskane z mleka klaczy oraz silnie nawilżający kwasu hialuronowego. Dzięki połączeniu tych dwóch substancji zyskujemy specyfik, który bardzo szybko jest w stanie zwiększyć właściwości regeneracyjne skóry, odnowić ją, nawilżyć oraz odżywić.

Gdzie kupić produkty do twarzy?

Kosmetyki na bazie mleka klaczy dostępne są na stronie producenta: https://genactiv.eu/kategoria/zdrowa-skora Można dobrać kosmetyki specjalnie do swoich potrzeb Colostrigen jest dostępny dla każdego typu skóry, więc nie ma obaw, że skóra będzie obciążona, czy źle zareaguje na kosmetyk. Kupując produkt zyskujemy najbogatsze źródło skoncentrowanych, naturalnych substancji, które wywołują efekt szybkiej regeneracji, głębokiej odbudowy i odmłodzenia skóry.

Comments are closed.

 • Drewniane meble dla dziecka

  Drewniane meble dla dziecka

  Meble dla dziecka muszą odznaczać się niezwykłą trwałością. Dzieciaki potrafią wykorzystać swoją wyobraźnię i użyć wszystkiego, co mają w zasięgu rąk, co może zaskoczyć rodzica. Dlatego drewniane meble dla dzieci muszą być odpowiednio zabezpieczone, oraz nie mogą mieć wiele detali, które zmniejszają bezpieczeństwo malucha. Dlatego warto kupować meble od Pinio- ich kształt jest stylowy, a …Read More »
 • Silniki z turbiną.

  Silniki z turbiną.

  Turbina jest tak skonstruowana, że bardzo łatwo ulega uszkodzeniu jeśli silnik jest źle eksploatowany. Nowe turbo lub regeneracja jest droga, dlatego należy pamiętać, że dla własnego interesu trzeba dbać o turbinę w naszych samochodach. Kiedy odpalimy silnik przez określony czas olej nie dopływa do różnych mechanizmów łożysk, turbiny. Trzeba wówczas pamiętać by po odpaleniu silnika …Read More »
 • Koleje się zmieniają

  Koleje się zmieniają

  Jednym z najstarszych środków transportu jest z pewnością podróż koleją. Niestety z biegiem lat stracił on na swoim znaczeniu, a duży udział w tym wszystkim miały pociągi, które były źle eksploatowane, przez co były bardzo zniszczone. Przedziały nie prezentowały się zachęcająco, a jeżeli do tego dodamy jeszcze ciągłe opóźnienia, to z pewnością nie ma co …Read More »