Mon. Mar 27th, 2023

Dobrze zadbana skóra wygląda młodo, gładko i promiennie. Aby utrzymać ten zdrowy wygląd przez lata, warto skupić się na produktach, które pozwolą na szybką regenerację i łatwe przyswajanie się składników odżywczych. Istnieje wiele maseczek działających na skórze cuda, żadna jednak nie prześcignie maseczki na bazie mleka klaczy.

Młoda, piękna skóra w krótkim czasie

Kremy regenerujące na bazie mleka klaczy są panaceum na ziemistą, zniszczoną skórę. Zawarte w nich albuminy oraz inne składniki odżywcze poprawiają napięcie skóry, zwiększają przepuszczalność składników odżywczych do wewnątrz skóry. Skóra staje się dobrze odżywiona, napięta oraz przyjemna w dotyku. W kosmetykach znajdują się substancje pozyskane z mleka klaczy oraz silnie nawilżający kwasu hialuronowego. Dzięki połączeniu tych dwóch substancji zyskujemy specyfik, który bardzo szybko jest w stanie zwiększyć właściwości regeneracyjne skóry, odnowić ją, nawilżyć oraz odżywić.

Gdzie kupić produkty do twarzy?

Kosmetyki na bazie mleka klaczy dostępne są na stronie producenta Można dobrać kosmetyki specjalnie do swoich potrzeb Colostrigen jest dostępny dla każdego typu skóry, więc nie ma obaw, że skóra będzie obciążona, czy źle zareaguje na kosmetyk. Kupując produkt zyskujemy najbogatsze źródło skoncentrowanych, naturalnych substancji, które wywołują efekt szybkiej regeneracji, głębokiej odbudowy i odmłodzenia skóry.

By Kartony