Mon. Mar 27th, 2023

Wybrać meble dla niemowląt to nie lada wyzwania dla Was – rodziców. Wobec tego musicie dobrze przemyśleć, co powinno się znaleźć w pokoju Waszego skarba. W tym okresie życia nie jest on w ogóle samodzielny, przez co pokój musi być odpowiednio dostosowany.

Warto podzielić sobie pokój na kilka stref. Pierwsza z Nich to strefa regeneracji, w której powinno znajdować się łóżeczko lub łóżeczko – tapczanik, na którym maluch będzie mógł regenerować siły oraz przewijak, który ułatwi Ci codzienne czynności przy dziecku. Druga to strefa przechowawcza, czyli wszelkie komody, szafki, szuflady, byś mogła mieć pod ręką wszystko, co potrzebne oraz przechowywać w Nich niezbędne rzeczy. Z kolei, ostatnia to kącik zabaw, czyli jakiś wygodny fotel oraz półki do przechowywania zabawek. 

Dobrze, gdyby były to drewniane meble dla niemowlaka, gdyż drewno będzie
o wiele bezpieczniejsze dla Niego, niżeli przykładowo szło, które mogłoby się łatwo rozbić,
a swymi ostrymi kantami sprawić ból, albo jeszcze gorzej – wyrządzić rany. 

Jeśli jesteś odpowiedzialnym rodzicem, a dobro Twojego ukochanego maluszka jest dla Ciebie na wagę złota, zaopatrz się w meble do pokoiku niemowlaka, których szeroki wybór możesz znaleźć tutaj: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-niemowlaka/  

Nasze meble zapewnią komfort użytkowania Tobie i Twojemu malcu. To, co liczy się dla Nas najbardziej to nade wszystko bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka wykonania, czyli wszystko, czego potrzebujesz w zaciszu pokoju niemowlęcia. 

By Kartony