Mon. Mar 27th, 2023

Czasem w życiu bywa tak, że dopiero co się dziecko narodzi, a rodzice już snują co do niego poważne życiowe plany. Pomijając nieodzowne spory rodzinne, do kogo pociecha jest najbardziej podobna, po kim oczka, po kim uśmiech, zaczyna się planowanie kim ważnym będzie w przyszłości. Muzykiem, bo dziadek grał. Nauczycielem, jak babcia i mama. Prawnikiem, bo to pewna przyszłość. Ktoś inny jeszcze dopowie klasycznie, że na pewno będzie lekarzem, przecież ludzi zawsze trzeba leczyć. 

No tak, trzeba i to od pierwszych chwil życia. Dlatego zanim przystąpimy do wybierania uczelni medycznej dla naszego dziecka, warto wybrać się z noworodkiem do neonatologa w Poznaniu. Nie oznacza to, że nasza pociecha musi być chora, ale dobrze profilaktycznie odbyć taką wizytę. Zapewni ona profesjonalny zestaw badań, na podstawie których będziemy pewniejsi co do prawidłowego rozwoju dziecka, lub też ewentualnej szybkie reakcji, gdy okaże się, że trzeba poddać je leczeniu. 

Neonatolog dziecięcy w Poznaniu to miejsce takich badań, które na pierwszy rzut mogą brzmieć nieprawdopodobnie u takiego malca, ale są całkowicie bezpieczne, a co więcej, skuteczne. USG serca noworodka daje obraz pracy tego małego organu, wykluczając wady lub ewentualnie weryfikując potrzebne przeciwdziałanie. Podobnie z badaniem USG przezciemiączkowym.

Nie zwlekaj zatem i chcąc aby Twoje dziecko było kiedyś na poważnym stanowisku zdrowe i zadowolone odwiedź profesjonalistów, których znajdziesz tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/.

By Kartony