Mon. Mar 27th, 2023
Canon ts 3100

Firma Canon ze swoją popularną linią urządzeń wielofunkcyjnych Pixima zagościła w wielu Polskich domach jak i małych firmach. Jednym z głównych powodów była oczywiście relatywnie niska cena tych produktów. Do tego dochodziła całkiem dobra jakość wydruków i względna bezawaryjność. Jedynym minusem tych produktów była ciągła walka tego Japońskiego producenta z zamiennikami ich materiałów eksploatacyjnych. Na szczęście w modelach Canon Pixima TS3150 tusz jest już łatwo dostępny.

Canon Pixma ts3150 tusze – podstawowe informacje o produkcie

Większość osób stawiających na jakość wydruków zwłaszcza na papierze fotograficznym powinna postawić na oryginalne akcesoria. Zwłaszcza, że często producenci potrafią w nich implementować naprawdę ciekawe rozwiązania jak np. odporność na wodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze wydruki nie rozmazują się co zapewnia tusz do drukarki Canon Pixma ts3150. Jednak, jeśli używamy drukarki do zastosowań typowo domowo biurowych, nie warto wydawać niejednokrotnie nawet dziesięciokrotności tego, ile kosztują zamienniki.

Tusz do drukarki canon pixma ts3150 – o tym powinien wiedzieć każdy użytkownik

Do drukarki tej musimy oczywiście nabyć tusz czarny i kolorowy, jednak nie trzeba wymieniać ich jednocześnie. Czynność ta jest też prosta, ponieważ do wymiany są jedynie dwie kasety lub jak nazywają to inni kartridże. Jest to rozwiązanie wygodne jednak zarazem złe z ekonomicznego punktu widzenia, ponieważ np. drukując dużo żółtego ten kolor szybko się zużyje pozostawiając resztę. A drukarka będzie domagała się wymiany canon pixma ts3150 tusz na nowy.

Podsumowując, urządzenia japońskiej firmy Canon są dobrej jakości, proste w obsłudze i oferują przyzwoitą jakość druku za rozsądne pieniądze. Można w nich stosować canon pixma ts3150 tusze zamienniki. Jednak tylko w starszych lub nieaktualizowanych urządzeniach. Sprawdzą się one w domu, zwłaszcza jeśli mamy dzieci w wieku szkolnym lub w małej firmie, gdzie nie drukuje się zbyt dużo. Tusze dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych jak i sklepach internetowych. Pełna oferta dostępna na stronie: http://drukuj24.pl/

By Kartony